Merhaba Sayın Misafir! Öncelikle YapiSor.Com 'a hoşgeldiniz. İnşaat sektörünün en büyük bilgi alışveriş platformu olan YapiSor.Com 'dan daha fazla faydalanabilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olarak sitede daha fazla kaynağa ulaşabilme, sitedeki diğer üyeler ile etkileşimde olabilme ve daha pek çok imkana sahip olacaksınız. İyi günler dileriz.

Projeciler

Daha kaliteli soru ve cevaplar için :
1) Soru ve cevapların yanında bulunan yukarı (▲)ve aşağı(▼) okları kullanarak, soru ve cevapları artı ya da eksi puan ile değerlendirebilirsiniz.
2) Sorunuzla ilgili olarak, en doğru cevabı seçmek için "√" tik butonunu kullanabilirsiniz.
2 beğenilme 0 beğenilmeme
151 kez görüntülendi
10 ay önce İnşaat Mühendisliği kategorisinde S.tunahan üstüntepe C14 (16 puan) tarafından soruldu
Merhabalar sorum ofiste hangi dallarda çizimler yapılıyor , betonarme ,çelik, ve su ile ilgili proje cızımlerı varmış birisinden duydum ama tam olarak bılmıyorum maaşı nasıl tabıkı maaş ıkıncı plan ama ınsan yaptıgı işin karşılığını almak istiyor ve daha hangi tarz proje çizimleri var  Ankara'da proje ofisinde çalışan ve yardımcı olabılecek birisi varsa ziyaret etmek isterim , 3. sınıfım suan yolumu sımdıden belırlemek ıstıyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
10 ay önce İnşaat Mühendisi C50 (15,366 puan) tarafından cevaplandı
3. ve 4. sınıfta zaten bölüm derslerini göreceksin o zamna fikrin oluşur. her dalın proje ayagı var üstyapı altyapı ulaştırma su yapıları zemin vb. yapacağın işler de hemen hemen okulda gördüğün teorilerin gelişmiş ve gerçek uygulamalara yönelik halleri.... neyi ilginin çektiğini kendini derslere verirsen az çok hissedersin.
10 ay önce S.tunahan üstüntepe C14 (16 puan) tarafından yorumlandı

Aykut bey  ve  arkadaşlar buradan soruyorum dediğiniz gibi diğer arkadaşlarda faydalansın,mezun olduktan sonra şantiyede  ilk bir kaç sene sıkıntılı bir süreç geçireceğiz ve bundan dolayı pişmiş olacaksınız deniliyor.Biz bu süreçte kendimizi nasıl geliştirebileceğiz herkes geliştikten sonra şantiye veya projede devamda edebilirsin diyor bu sancılı sürecin sebebi ustalarla konuşup işi öğrenmeye mi çalışmak? yoksa bir yerlerden kendimiz okuyarak mı ? Ben bu SANCILI geçen süreci nasıl yapabiliriz , nasıl aşabiliriz bu konuda aydınlatılmak istiyorum :):angel:

0 beğenilme 0 beğenilmeme
10 ay önce S.tunahan üstüntepe C14 (16 puan) tarafından cevaplandı

Cevabınız için teşekkür ederim:)

metraj kursu metraj kursu


İlgili bir soru bulunamadı


Yapısor'a Hoşgeldiniz ! Yapısor, mühendisten mimara, akademisyenden öğrenciye sektördeki tüm profesyonellerin sektörel ve mesleki konularda sorularını paylaşıp cevap bulabileceği, bildiklerini paylaşabileceği bir mesleki platformdur.
En İyiler 06/2019
 1. İnşaat Mühendisi

  52 Puan

 2. kam690

  46 Puan

 3. muratulutas24

  29 Puan

 4. Astay

  18 Puan

 5. MERTALP

  13 Puan
metraj kursu


hakediş kursu

4,041 soru

7,109 cevap

3,179 yorum

6,387 kullanıcı

145 Çevrimiçi Kullanıcı
0 Kayıtlı Üye & 145 Kişi Geçerken Uğramış
İnşaat-İnşaat Mühendisliği-Mimarlık-Şantiye-Proje Yönetimi-İnşaat Malzemeleri-İnşaat Makinaları-İnşaat Firmaları-İnşaat Programları-Yapı Sözlüğü
Copyright © 2014 Yapisor.com
...