Merhaba Sayın Misafir! Öncelikle YapiSor.Com 'a hoşgeldiniz. İnşaat sektörünün en büyük bilgi alışveriş platformu olan YapiSor.Com 'dan daha fazla faydalanabilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olarak sitede daha fazla kaynağa ulaşabilme, sitedeki diğer üyeler ile etkileşimde olabilme ve daha pek çok imkana sahip olacaksınız. İyi günler dileriz.

yurt dışında çalışan büyüklerimizin benim gibi yeni mezun arkadaşlara tavsiyeleri nelerdir?

Daha kaliteli soru ve cevaplar için :
1) Yukarı (▲) ve aşağı(▼) okları kullanarak, artı ya da eksi puan verebilirsiniz.
2) Sorunuza en doğru cevabı seçmek için "√" tik butonunu kullanabilirsiniz.
1 beğenilme 0 beğenilmeme
327 kez görüntülendi
27, Ekim, 2014 Diğer kategorisinde musab C16 (142 puan) tarafından soruldu
yurt dışına çıkılmalı mı? nereye,hangi firmalarla çıkılmalı? ırak şuan revanşta, ne tavsiye edersiniz? her ülkenin ayrı bir ücret sınırı var mıdır? yeni mezuna faydaları neler olur?
Bu Soruyu Paylaşmak İster misin :


1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
27, Ekim, 2014 İnşaat Mühendisi C50 (17,472 puan) tarafından cevaplandı
merhabalar

benzer soruda detaylı bir cevap vermiştim buyrun :

 

http://yapisor.com/186/yurtdisi-tecrubeleriniz

 

üzerine eklemeler yapacak olursak, para biriktirmek için sosyal hayatın daha az olduğu ve daha ucuz ülkeler seçilmeli ama böyle yerlerde de insan gerçekten bunalıyor. Hem güzel zaman geçireyim hem de ufaktan birikim olsun için sosyal hayatı daha iyi ülkeler tercih edilemlidir. Irak'taki pek çok bölge şuan riskli durumda, bu sizin kendinizi ne kadar riske atacağınızla alakalı bir durum, çalışan arkadaşlarım var. Çok rahat yerde olan da var, sıkıntılı bölgelerde çalışıp ciddi anlamda korkan da var. Libya'da mahsur kalan tanıdığım da oldu. Biraz maceraperest olamk gerekiyor sanırım oralar için :)

Yeni mezunlar için tavsiye ederim yurtdışını, iş öğrenmeden 3 kuruş paraya angarya işler yapmaktansa Türkiye'de, hem birikim hem de güzel projelerde iş öğrenmek açısından iyi oluyor, ben o şekilde yapmıştım.

Başarılar
27, Ekim, 2014 musab C16 (142 puan) tarafından yorumlandı
teşekkür ederim. ilk başlangıç için iyi projeler görmek ve özgüven kazanmak açısından önemli.YAPISOR' a Özel İndirimli Fiyatlarıyla Mesleki Eğitim Tavsiyeleri (MAYIS AYINDA GEÇERLİDİR, kuponların süresi geçmişse ve indirim uygulanmıyorsa iletişim formundan bize mesaj atabilirsiniz. ):

REVİT - SAP 2000- STA4CAD - TEKLA - ETABS : ONLİNE KURSA KATILMAK İÇİN TIKLA

PROJE OKUMA - HAKEDİŞ, METRAJ - PRİMAVERA İLE PLANLAMA - BÜTÇE VE KEŞİF - A'DAN Z'YE İNŞAAT : ONLİNE KURSA KATILMAK İÇİN TIKLA

İlgili sorular

1 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap 371 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
5 cevap 558 kez görüntülendi
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 249 kez görüntülendi
24, Kasım, 2019 Staj kategorisinde Deniz can AKBULUT C14 (30 puan) tarafından soruldu
0 beğenilme 3 beğenilmeme
2 cevap 453 kez görüntülendi
Yapısor'a Hoşgeldiniz ! Yapısor, mühendisten mimara, akademisyenden öğrenciye sektördeki tüm profesyonellerin sektörel ve mesleki konularda sorularını paylaşıp cevap bulabileceği, bildiklerini paylaşabileceği bir mesleki platformdur.

inşaat kurs inşaat reklam

4,881 soru

8,143 cevap

3,712 yorum

8,139 kullanıcı

Son Sayfalar

Matkap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kesintisiz Güç Kaynağı Seçiminde Bilinmesi Gerekenler

Copyright © 2014-2021 Yapisor.comtiny house fiyatları - tiny house - tiny house - kadıköy su tesisatçısı- aluminum sliding windows

...