Merhaba Sayın Misafir! Öncelikle YapiSor.Com 'a hoşgeldiniz. İnşaat sektörünün en büyük bilgi alışveriş platformu olan YapiSor.Com 'dan daha fazla faydalanabilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olarak sitede daha fazla kaynağa ulaşabilme, sitedeki diğer üyeler ile etkileşimde olabilme ve daha pek çok imkana sahip olacaksınız. İyi günler dileriz.

Staj defteri hazırlamak

Daha kaliteli soru ve cevaplar için :
1) Yukarı (▲) ve aşağı(▼) okları kullanarak, artı ya da eksi puan verebilirsiniz.
2) Sorunuza en doğru cevabı seçmek için "√" tik butonunu kullanabilirsiniz.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
115 kez görüntülendi
9 ay önce İnşaat Mühendisliği kategorisinde Bugi C14 (4 puan) tarafından soruldu
Öncelikle herkse iyi günler dilerim. İnşaat mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim ve yaz dönemi stajımı yapmak için bir şirkete başvurdum. Fakat şantiyede kaba inşaattan çok ince iş var. Şantiyede sürekli duran 2 mimar ve 4 inşaat mühendisi var. İnşaat mühendisleri çoğunlukla boş duruyor. Bu yüzden bir tanesi bana her gün yaklaşık 2 saat inşaat hakkında ders anlatmayı teklif etti. İlk olarak sıfırdan aşama aşama bir bina nasıl yapılır kağıt üstünde temelden başlayarak bitirdik. Kalıp,demir,beton metrajı çıkarmayı,hakediş yapmayı, pursantaj hesabı yapmayı (hepsi örnekler üzerinden ve projemiz üzerinden) vb. bir çok şey öğrendim. Stajımın sonuna doğru ise tünel imalatımız başladı.

 Ben stajımın sonuna kadar verimli geçtiğini düşünüyorum. Fakat staj defterimi oluştururken aklımda bir soru işareti var. Bu anlatılan dersleri staj defterime detaylı bi şekilde geçirsem çalışma kağıtlarımı da altlarına gün gün görsel olarak eklersem okulun stajımı kabul etmeme ihtimali var mı?
Bu Soruyu Paylaşmak İster misin :


Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
5 ay önce Gökhan Irmak C50 (8,473 puan) tarafından cevaplandı
5 ay önce İnşaat Mühendisi tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap
Merhaba

Dediğini yaptığın zaman staj defterin daha iyi ve güzel olur

Kapsamlı bir staj defteri her zaman kabul görürYAPISOR' a Özel İndirimli Fiyatlarıyla Mesleki Eğitim Tavsiyeleri (MAYIS AYINDA GEÇERLİDİR, kuponların süresi geçmişse ve indirim uygulanmıyorsa iletişim formundan bize mesaj atabilirsiniz. ):

REVİT - SAP 2000- STA4CAD - TEKLA - ETABS : ONLİNE KURSA KATILMAK İÇİN TIKLA

PROJE OKUMA - HAKEDİŞ, METRAJ - PRİMAVERA İLE PLANLAMA - BÜTÇE VE KEŞİF - A'DAN Z'YE İNŞAAT : ONLİNE KURSA KATILMAK İÇİN TIKLAİlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
4 cevap 1,881 kez görüntülendi
1 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap 1,880 kez görüntülendi
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 610 kez görüntülendi
Yapısor'a Hoşgeldiniz ! Yapısor, mühendisten mimara, akademisyenden öğrenciye sektördeki tüm profesyonellerin sektörel ve mesleki konularda sorularını paylaşıp cevap bulabileceği, bildiklerini paylaşabileceği bir mesleki platformdur.

inşaat kurs inşaat reklam

4,895 soru

8,155 cevap

3,717 yorum

8,448 kullanıcı

Son Sayfalar

Erkeklere alınabilecek Hediyeler

Matkap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kesintisiz Güç Kaynağı Seçiminde Bilinmesi Gerekenler

Copyright © 2014-2021 Yapisor.comtiny house fiyatları | tiny house | tiny house | kadıköy su tesisatçısı | aluminum sliding windows | tiny house |

elle açılır tente fiyatları

...