Merhaba Sayın Misafir! Öncelikle YapiSor.Com 'a hoşgeldiniz. İnşaat sektörünün en büyük bilgi alışveriş platformu olan YapiSor.Com 'dan daha fazla faydalanabilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olarak sitede daha fazla kaynağa ulaşabilme, sitedeki diğer üyeler ile etkileşimde olabilme ve daha pek çok imkana sahip olacaksınız. İyi günler dileriz.

İşveren olsaydınız neye DİKKAT ederdiniz?

Daha kaliteli soru ve cevaplar için :
1) Yukarı (▲) ve aşağı(▼) okları kullanarak, artı ya da eksi puan verebilirsiniz.
2) Sorunuza en doğru cevabı seçmek için "√" tik butonunu kullanabilirsiniz.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
119 kez görüntülendi
2 ay önce Kariyer ve İş İlanları kategorisinde Mühendisuğur C14 (13 puan) tarafından soruldu
1 ay önce İnşaat Mühendisi tarafından yeniden kategorilendirildi
şantiyede  bir inşaat projesi  için İşveren olsaydınız ve  iş görüşmesine  gelen yeni mezun bir mühendiste bakacağınız ilk şey ne olurdu?hangi özelliği ilginizi çekseydi işe alırdınız?
Bu Soruyu Paylaşmak İster misin :


2 Cevaplar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
2 ay önce mhndsmetin C14 (74 puan) tarafından cevaplandı

Heyecan, istek benim için önemlidir. Çünkü iş hayatımda sahada bulunduğum süreçte stajyerlerin genelinde gördüğüm önemsememek takip etmemek etse de zorla takip edip sadece gözlerini orda tutmaları ama aklı başka yerde olan çok arkadaş vardı. Aslında neyi niçin yaptığımızı neden o şekilde kontrol edildiğini neye dikkat ettiğimizi sorgulayan çok az sayıda arkadaş vardı. Bu yüzden yeni birini alacaksam kendisini ifade edebilen ve sorgulayabilme özelliğine gerçekten çok dikkat ederim. Kendini ifade edemeyen bir sürü meslektaş gördüm inanın sahada yeni mühendislerin atik ve saldırgan olmaları gerekiyor çünkü onları koruyan insan çok nadir ekiplerin genelinde bu var işi bilmediğini, anlamadığını söyleyen çok adam gördüm fakat kendileri vur kaç sisteminin adamları olduğu için genç arkadaşları ekiplerin genelde ezdiği bir ortamdayız maalesef. Bu yüzden sahada çekingen ve tamam diyen olmamalılar. Savaşmayı bilmeli ve yaptığı işi gerçekten anlamalı sorgulamalı bunlar zamanla oturacaktır ama o ışığı göstermeleri gerekir diye düşünüyorum.


0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 ay önce İnşaat Mühendisi C50 (17,472 puan) tarafından cevaplandı
ne kadar çok yönlü olduguna, bu da okurken diploma dışında kendisine insan olarak neler kattıgına bağlıdır. dil öğrenmiş mi, farklı ülkelere gitmiş mi, hobileri var mı, örneğin bir spor ya da sanat dalında uzmanlaşmış mı?

eğer o yaşa kadar biriktirdiği tek şey diploma ise, benden artı puan alamazdıYAPISOR' a Özel İndirimli Fiyatlarıyla Mesleki Eğitim Tavsiyeleri (MAYIS AYINDA GEÇERLİDİR, kuponların süresi geçmişse ve indirim uygulanmıyorsa iletişim formundan bize mesaj atabilirsiniz. ):

REVİT - SAP 2000- STA4CAD - TEKLA - ETABS : ONLİNE KURSA KATILMAK İÇİN TIKLA

PROJE OKUMA - HAKEDİŞ, METRAJ - PRİMAVERA İLE PLANLAMA - BÜTÇE VE KEŞİF - A'DAN Z'YE İNŞAAT : ONLİNE KURSA KATILMAK İÇİN TIKLA

İlgili sorular

4 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap 192 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 283 kez görüntülendi
1 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap 446 kez görüntülendi
23, Şubat, 2015 Kariyer ve İş İlanları kategorisinde hulya C14 (8 puan) tarafından soruldu
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 441 kez görüntülendi
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 167 kez görüntülendi
Yapısor'a Hoşgeldiniz ! Yapısor, mühendisten mimara, akademisyenden öğrenciye sektördeki tüm profesyonellerin sektörel ve mesleki konularda sorularını paylaşıp cevap bulabileceği, bildiklerini paylaşabileceği bir mesleki platformdur.

inşaat kurs inşaat reklam

4,881 soru

8,143 cevap

3,712 yorum

8,137 kullanıcı

Son Sayfalar

Matkap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kesintisiz Güç Kaynağı Seçiminde Bilinmesi Gerekenler

Copyright © 2014-2021 Yapisor.comtiny house fiyatları - tiny house - tiny house - kadıköy su tesisatçısı- aluminum sliding windows

...