Merhaba Sayın Misafir! Öncelikle YapiSor.Com 'a hoşgeldiniz. İnşaat sektörünün en büyük bilgi alışveriş platformu olan YapiSor.Com 'dan daha fazla faydalanabilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olarak sitede daha fazla kaynağa ulaşabilme, sitedeki diğer üyeler ile etkileşimde olabilme ve daha pek çok imkana sahip olacaksınız. İyi günler dileriz.

2.sınıf öğrencisiyim bu yaz staj yapacagım. bir yer bulamadım..

Daha kaliteli soru ve cevaplar için :
1) Yukarı (▲) ve aşağı(▼) okları kullanarak, artı ya da eksi puan verebilirsiniz.
2) Sorunuza en doğru cevabı seçmek için "√" tik butonunu kullanabilirsiniz.
0 beğenilme 1 beğenilmeme
1,419 kez görüntülendi
2, Mart, 2017 Kariyer ve İş İlanları kategorisinde Muh.Kadir C14 (9 puan) tarafından soruldu
5, Mart, 2017 İnşaat Mühendisi tarafından yeniden kategorilendirildi
sadece 5-10 katlı binalar var. havaalanı baraj avm tarzı bir inşaatta staj yapmak istiyorum yardımcı olabilecek kimse var mı .?
Bu Soruyu Paylaşmak İster misin :


Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
3, Mart, 2017 Emre Çelik C14 (39 puan) tarafından cevaplandı
Sana staj imkanı sağlayamam ancak tavsiyede bulunabilirim.Benim staj konusunda dilim yandığı için aynı hataya senin düşmeni istemem o yüzden tavsiyede bulunmak isterim.(60 gün staj yapıp,20 günü kabul edilmemiş birisi olarak).Kesinlikle ama kesinlikle küçük bir şirkette staj yapma.5-10 katlı binalara da aldanma,bende 10 katlı binalardan oluşan site şantiyesinde staj yaptım,ancak şirkette inşaat mühendisi bile yoktu.Staj yapmak istediğin şehirde,dsi'nin sitesine girip devam eden veya başlamak üzere olan bir proje varmı bak.Eğer bir baraj inşaatı falan varsa devlet su işlerine başvurmanı tavsiye ederim.Ayrıca 3. sınıf derslerinden biri olan zemin mekaniği dersinde de faydasını göreceksin.Özel bir şirkette yapmak istiyorsan,şirketin büyük bir şirket olmasına dikkat et aksi halde benim düştüğüm duruma düşebilirsin.Bu platformda muhakkak yardımcı olabilecek kişiler çıkacaktır.Bol şans.
4, Mart, 2017 Muh.Kadir C14 (9 puan) tarafından yorumlandı
teşekkür ederim hocam. Ben de sizin gibi dşnüyorum fakat bulamadım daha ve okulun da bir yardımını alamadım mesaj attıgım hiçbir şirket geri dönüş yapmadı.YAPISOR' a Özel İndirimli Fiyatlarıyla Mesleki Eğitim Tavsiyeleri (MAYIS AYINDA GEÇERLİDİR, kuponların süresi geçmişse ve indirim uygulanmıyorsa iletişim formundan bize mesaj atabilirsiniz. ):

REVİT - SAP 2000- STA4CAD - TEKLA - ETABS : ONLİNE KURSA KATILMAK İÇİN TIKLA

PROJE OKUMA - HAKEDİŞ, METRAJ - PRİMAVERA İLE PLANLAMA - BÜTÇE VE KEŞİF - A'DAN Z'YE İNŞAAT : ONLİNE KURSA KATILMAK İÇİN TIKLAİlgili sorular

1 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap 1,879 kez görüntülendi
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 610 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 93 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
4 cevap 1,878 kez görüntülendi
Yapısor'a Hoşgeldiniz ! Yapısor, mühendisten mimara, akademisyenden öğrenciye sektördeki tüm profesyonellerin sektörel ve mesleki konularda sorularını paylaşıp cevap bulabileceği, bildiklerini paylaşabileceği bir mesleki platformdur.

inşaat kurs inşaat reklam

4,894 soru

8,155 cevap

3,717 yorum

8,446 kullanıcı

Son Sayfalar

Erkeklere alınabilecek Hediyeler

Matkap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kesintisiz Güç Kaynağı Seçiminde Bilinmesi Gerekenler

Copyright © 2014-2021 Yapisor.comtiny house fiyatları | tiny house | tiny house | kadıköy su tesisatçısı | aluminum sliding windows | tiny house |

elle açılır tente fiyatları

...