Merhaba Sayın Misafir! Öncelikle YapiSor.Com 'a hoşgeldiniz. İnşaat sektörünün en büyük bilgi alışveriş platformu olan YapiSor.Com 'dan daha fazla faydalanabilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olarak sitede daha fazla kaynağa ulaşabilme, sitedeki diğer üyeler ile etkileşimde olabilme ve daha pek çok imkana sahip olacaksınız. İyi günler dileriz.

inşaat reklam

Salon kombini

Daha kaliteli soru ve cevaplar için :
1) Yukarı (▲) ve aşağı(▼) okları kullanarak, artı ya da eksi puan verebilirsiniz.
2) Sorunuza en doğru cevabı seçmek için "√" tik butonunu kullanabilirsiniz.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
102 kez görüntülendi
12, Aralık, 2017 Diğer kategorisinde Bssr C14 (3 puan) tarafından soruldu
Salon kombini
BT
 
büşra tan
11.12.2017 (Pzt) 23:14
Gönderilmiş Öğeler
Kime:
[email protected];
Evernote
İyi akşamlar, ben yeni ev duzecegim.Salonuma bordo zemin üstüne Camel rengi ahşap yakma kendinden işlemeli bir konsol,konsolun üstüne TV ve TV nin üzerine de, TV ünitesinin yine bordo zemine ahşap yakma desenli TV ünitesinin üstünü koyacağız,böyle yaptığımız zaman TV ünitesinin üstü duvarda çok yüksekte kalır dediler siz ne dersiniz buna acaba?Bir de bordo zemine ahşap Cemal rengi yakma desenli konsol ve aynı renglerde TV ünitesinin ustu,koltuklarım ise spor 1 üçlü koltuk ceviz yeşili olması lazım ve 2 berjer de ceviz yeşili renkte,1  tane 2 li koltugum ise hardal sarısı.Bu koltuk ve  konsola  ise, bej zemin üzerine  sarı tonlarında desenleri olan 4metre kare büyüklüğünde spor bir hali düşünüyorum. Cünkü salonum çok büyük değil o yuzden 4 metre kare düşünüyorum halimi.Size sormak istediğim soru ise bordo zemin üzerine ahşap işlemeli konsol,ceviz yeşili ve sari koltuk ve bej zemin üzerine sarı tonunda desenleri olan bir hali sizce nasıl olur bir salon icin?Bana ceviz yeşili koltuk çok koyu bir reng ve odayı küçük ve karanlık gosterir bir de bordulu bir konsol,ceviz yeşili hardal sarısı bir koltuk ve de bej üzerine sarı tonunda desenleri olan bir hali bir arada çok koyu gözükür ve de odayı küçültür karanlık gosterir dediler sizce de öyle mi?Böyle bir kombin kötü mu olur bir salon için acaba?Bordo,yeşil ve sari bir arada kötü mu durur?

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
20, Aralık, 2017 İnşaat Mühendisi C50 (16,233 puan) tarafından cevaplandı
merhaba

doğru demişler, odayı bu kadar koyu yapmak küçük göstereceği gibi kasvetli bir hava yaratır, insanın ruhunu sıkar.


İlgili sorular

2 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap 212 kez görüntülendi
13, Ocak, 2019 Yapı Statiği kategorisinde amelius2534 C16 (240 puan) tarafından soruldu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 132 kez görüntülendi
6, Ağustos, 2016 Yapı Statiği kategorisinde misafir tarafından soruldu
Yapısor'a Hoşgeldiniz ! Yapısor, mühendisten mimara, akademisyenden öğrenciye sektördeki tüm profesyonellerin sektörel ve mesleki konularda sorularını paylaşıp cevap bulabileceği, bildiklerini paylaşabileceği bir mesleki platformdur.

inşaat reklam

4,337 soru

7,565 cevap

3,384 yorum

6,999 kullanıcı

İnşaat-İnşaat Mühendisliği-Mimarlık-Şantiye-Proje Yönetimi-İnşaat Malzemeleri-İnşaat Makinaları-İnşaat Firmaları-İnşaat Programları-Yapı Sözlüğü-İMO
İnşaat Demiri Fiyatları-Beton Fiyatları
Copyright © 2014 Yapisor.com

...