Merhaba Sayın Misafir! Öncelikle YapiSor.Com 'a hoşgeldiniz. İnşaat sektörünün en büyük bilgi alışveriş platformu olan YapiSor.Com 'dan daha fazla faydalanabilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olarak sitede daha fazla kaynağa ulaşabilme, sitedeki diğer üyeler ile etkileşimde olabilme ve daha pek çok imkana sahip olacaksınız. İyi günler dileriz.

Arkadaşını Üye Yap, Hediyeni Kap!

Merhaba arkadaşlar

Websitemizde 5000. üyeye ulaşmamızın şerefine düzenlediğimiz "Arkadaşını Getir Hediyeni Kap!" yarışmamız sonuçlanmıştır.

Tıpkı diğer yarışma ve çekilişler gibi, bunu da coşkuyla açıklamak isterdik. Fakat görünen o ki, bazı arkadaşlarımız Yapısor'u çok yanlış anlamışlar. Öncelikle burada üzerimize düşen düzeltme vazifesini yerine getirelim..

Dün uzun incelemeler sonrasında yaptığımız tespitler gösteriyor ki, pek çok arkadaşımız feyk mailler açarak bunlar üzerinden feyk kullanıcılar oluşturmuşlar. Yine benzer şekilde, inşaat ile alakası olmayan, hatta sitede mailini bile aktif etmeyen dayıoglu hesapları ile kazanmaya çalışmışlar.

Bu tür faaliyetlerde bulunan arkadaşlar diskalifiye edilmiştir.

Bizler Yapısor olarak, bilgi paylaşımının yanı sıra, mesleğimizi ve sektörü daha iyi noktalara taşımayı hedefledik. Bu noktada, post kaygısında olan klasik forumlar ya da hit peşinde koşan siteler gibi değil, sorumluluk bilincini hisseden bir platformuz. Bu yarışmanın amacı, bu ufak hediyelerimiz ile bir nebze de olsa öğrenci, genç arkadaşlarımızı mutlu ve motive ederkeni bir yandan bu faydalı platforma yeni arkadaşlarımızı kazandırmak, daha fazla meslektaşımızın buradaki birikimden yarrarlanmasını sağlamaktır.

Böyle bir organizasyonda bile, bizim zamanımızı geçtik, kendi zamanını -ki insanın sahip olduğu en değerli şeydir- hiçe saydığı gibi, başkalarının hakkına da tecavüz etmekten geri durmayan arkadaşların olduğunu görmek bizi gerçekten üzdü.

Fazla mı edebiyat yaptık; özür dileriz. Şöyle bitirelim, şahsi çıkarlarınız, ufak hesaplarınız için lütfen hileye hurdaya başvurmayınız. Bu alışkanlık meselesidir. Yarın bir gün nolcak ya deyip atmamanız gereken imzalar da atarsınız. Bunu karakter haline getirmeyiniz. Biz öğretim kadar eğitimin de önemini vurgulayan Yapısor platformu olaraki, umarız bu zihniyeti bir nebze de olsa düzeltiriz umuduyla bu kadar dil döktük.

Şimdi gelelim konumuza;
Söz konusu feyk faaliyetleri yapan arkadaşlar sebebiyle sadece kazanan arkadaşları açıklıyoruz. Dürüst bir şekilde yarışmamıza katılan tüm arkadaşlara da desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.


Arkadaşlara hediyeleri ile ilgili mesajlar iletildi, lütfen gelen kutularını kontrol etsinler.
Bir sonraki yarışmamızda başarılar dileriz.

Yapısor'a Hoşgeldiniz ! Yapısor, mühendisten mimara, akademisyenden öğrenciye sektördeki tüm profesyonellerin sektörel ve mesleki konularda sorularını paylaşıp cevap bulabileceği, bildiklerini paylaşabileceği bir mesleki platformdur.
En İyiler 06/2019
 1. İnşaat Mühendisi

  48 Puan

 2. kam690

  46 Puan

 3. Astay

  18 Puan

 4. muratulutas24

  16 Puan

 5. imyusyil

  13 Puan
metraj kursu


hakediş kursu

4,037 soru

7,103 cevap

3,174 yorum

6,380 kullanıcı

177 Çevrimiçi Kullanıcı
1 Kayıtlı Üye & 176 Kişi Geçerken Uğramış
İnşaat-İnşaat Mühendisliği-Mimarlık-Şantiye-Proje Yönetimi-İnşaat Malzemeleri-İnşaat Makinaları-İnşaat Firmaları-İnşaat Programları-Yapı Sözlüğü
Copyright © 2014 Yapisor.com
...