Merhaba Sayın Misafir! Öncelikle YapiSor.Com 'a hoşgeldiniz. İnşaat sektörünün en büyük bilgi alışveriş platformu olan YapiSor.Com 'dan daha fazla faydalanabilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olarak sitede daha fazla kaynağa ulaşabilme, sitedeki diğer üyeler ile etkileşimde olabilme ve daha pek çok imkana sahip olacaksınız. İyi günler dileriz.

Ayın En İyi Kullanıcısı Yarışması

Yapisor.com platformumuzdaki puan sistemi altyapısına göre düzenlenen en iyi kullanıcılar yarışması ve buna bağlı ödül sistemi hayata geçmiş bulunmaktadır.

Öncelikle puan sistemi hakkında kısa bir bilgilendirme için : http://yapisor.com/puan-sistemi

Soru sormaya ve cevap vermeye teşvik etmeyi amaçlayan bu puan sistemimiz üzerine böyle bir aktiviye düzenleyerek mesleki ve sektörel bilgi paylaşımını daha üst seviyeye çıkarmak ve tatlı bir rekabet ortamı yaratarak daha geniş bir bilgi havuzu oluşturmayı hedeflemekteyiz. Çünkü Yapısor.com, "Bilgi paylaştıkça çoğalır" felsefesinden yola çıkmış, klasik bir forum sitesinin ötesinde mesleğimize ve sektöre katkı değer sağlamayı amaçlayan bir mesleki platformdur.

Yarışma sistemi çok basit! Her ay en iyi kullanıcılar anlık olarak güncellenecek ve o ay sonundaki belirli sayıdaki arkadaşlara hediye verilecektir. Bu hediyeler, sponsor durumumuza göre kitap, eğitim, mesleki bir takım ürünler vs. olabilmektedir. En iyi kullanıcılar arasına girmeniz için yapmanız gereken kaliteli, çok tartışılan sorular sormak (sorunuza gelen her cevap ve oy size puan kazandırmaktadır), başkaları tarafından sorulan sorulara doğru cevaplar vererek olumlu oylar almaktır.

Verilecek ödüller( Sponsor durumuna göre değişebilir) :

 • Eğitim

 • Alternatif 1 : Hakediş-Metraj-Keşif-Bütçe Seti
  Alternatif 2 : İnşaat Eğitim Seti
  Alternatif 3 : İnşaat Mühendisliğine Hazırlık Seti

 • Kitap

 • Detaylı Bilgi : http://yapisor.com/kitaplar
  Sponsor : Seçkin Yayıncılık

  Ödül Sistemi :

  1. Yarışmacı Ödülü - Eğitim ya da Kitap
  2. Yarışmacı Ödülü - Kitap
  3. Yarışmacı Ödülü - Kitap

  Not: Bir önceki ay hediye alan yarışmacı, takibindeki ay tekrar hediye alamamaktadır. Bir yarışmacının üst üste iki defa en iyiler arasına girmesi durumunda, hediye hakkı sıralamadaki bir sonraki üyemize geçmektedir.

  Yarışma hakkında sorularınız için : http://yapisor.com/10436/ayin-en-iyi-kullanicisi-yarismasi-hk
  En iyi kullanıcıları görüntülemek için : http://yapisor.com/bestusers
  Daha önceki yarışmalarda kazananlar için: http://yapisor.com/yarisma-kazananlar

  Bol şans :)
  Yapısor'a Hoşgeldiniz ! Yapısor, mühendisten mimara, akademisyenden öğrenciye sektördeki tüm profesyonellerin sektörel ve mesleki konularda sorularını paylaşıp cevap bulabileceği, bildiklerini paylaşabileceği bir mesleki platformdur.
  En İyiler 10/2019
  1. furkanelbir24

   312 Puan

  2. Gökhan Irmak

   83 Puan

  3. İnşaat Mühendisi

   67 Puan

  4. fato

   16 Puan

  5. YUSUF

   16 Puan
  metraj kursu


  hakediş kursu

  4,181 soru

  7,327 cevap

  3,271 yorum

  6,639 kullanıcı

  336 Çevrimiçi Kullanıcı
  0 Kayıtlı Üye & 336 Kişi Geçerken Uğramış
  İnşaat-İnşaat Mühendisliği-Mimarlık-Şantiye-Proje Yönetimi-İnşaat Malzemeleri-İnşaat Makinaları-İnşaat Firmaları-İnşaat Programları-Yapı Sözlüğü
  Copyright © 2014 Yapisor.com
  ...