Merhaba Sayın Misafir! Öncelikle YapiSor.Com 'a hoşgeldiniz. İnşaat sektörünün en büyük bilgi alışveriş platformu olan YapiSor.Com 'dan daha fazla faydalanabilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olarak sitede daha fazla kaynağa ulaşabilme, sitedeki diğer üyeler ile etkileşimde olabilme ve daha pek çok imkana sahip olacaksınız. İyi günler dileriz.

Erkeklere Alınabilecek Hediyeler Neler? En Güzel Hediye Çeşitleri Bodo’da!

erkekler için hediye

Sizler de ‘’erkeklere hediye seçmek aşırı zor!’’ diyen insanlar duydunuz mu? Hatta öyle olduğunu düşündüklerinden genel olarak: cüzdan, kemer, gömlek, ayakkabı, taraftar forması gibi 100 yıldır değişmeyen tarzda hediyeler sunduklarını da görmüşsünüzdür. Oysa ki yaşadığımız dünyaya baktığımızda çeşitliliğin ne kadar devasa boyutlarda olduğunu görebiliyoruz. Neden illa ki hep aynı tarzda hediyeler seçelim ki? Bir kere onlar için hediye seçmek hiç de zor değil! Yapmanız gereken tek şey ilgi alanlarına uygun bir sürpriz düşünmek ve hediye algınızı biraz daha geniş tutabilmek. Hediye, kişiyi beklemediği anda mutlu etmeye yönelik yapılan bir davranıştır ve tarzını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Vereceğiniz sürprizin hediye olması için illa obje olmasına gerek yok. Bodo’da sizlere bunu gösteren benzersiz deneyim tarzıyla, hediye seçimlerinize renk katmak için var! Aktivite, spor, eğlence, gezi, masaj, tatil, eğitim ne ararsanız bu platformda! Üstelik hediye tarzında!

 

Erkeğe nasıl hediye alınır?

Çevrenizdeki erkeklere hediyeler alırken gerçekten mutlu etmek için servet harcamaya ve kendinizi yıpratmaya gerek yok! Neleri sevdiğini bilin yeter. Örneğin kimi erkekler doğaya meraklıdır ve her ne sebep için olursa olsun orada vakit geçirmeye bayılırlar. Böyle bir durumda bodo.com’da ‘’İki Kişi için Orman Bisiklet Turu’’ deneyimini gönül rahatlığıyla sunabilirsiniz. Hobileri, ilgi ve merak alanları, gitmek istediği yerler, yapmak istediği meslek, hayallerindeki gezi gibi bilgilerle bodo.com’da oldukça basit bir şekilde aradığınız hediyeyi bulabilirsiniz. ‘’Uçuşlar’’, ‘’SPA ve Masaj’’, ‘’Yemek Workshop’ları’’, ‘’Yeni Deneyim’’, ‘’Su Aktiviteleri’’, ‘’Aktivite’’, ‘’Adrenalin’’, ‘’Romantik’’, ‘’Oyunlar ve Partiler’’, ‘’Atış Deneyimi’’, ‘’Sürüş Deneyimi’’, ‘’Tekno’’ ve ‘’Tatil’’ gibi kategorilerde aradığınız deneyimi bulma konusunda oldukça fikir verecektir. Bu kategorilerde, günün konseptine veya kişinin ilgi alanına uygun gelen tema dikkatinizi çekecektir. Ayrıca bodo’nun sayamayacağımız kadar fazla olan fırsatlarından birisi de: 1 ila 5 arasında deneyim tercih edip, paketinize yerleştirerek seçenekleri, hediyenizi sunarken sunabilmeniz ve kararı kendisine bırakabilmeniz. Böyle bir durumda, onu çok iyi tanımıyor olsanız bile dikkatini cezbedecek seçimler yapmanız mümkün.

 

Erkeğe alınacak en güzel hediye

Bodo farkıyla: mükemmel sunum, ekstra eğlence! En güzel, kavramı herkes için farklılık gösterdiğinden, bodo.com’da öncelikle, en uygun, olanı düşünmelisiniz ki bodo’da her bir deneyim inanılmaz mutluluklar yaratıyor. Babanız çalışıyor ve şöyle güzelce dinlenmeye vakit bulamıyorsa, ona bu fırsatı siz yaratın: ‘’Asya Yakasında Shiatsu Masajı’’. Sevgiliniz bir motosiklet almayı düşünüyor ancak henüz tecrübesi yoksa, ona ‘’Motosiklet Sürüş Eğitimi’’ ile birlikte: saygınızı, sevginizi ve güveninizi de sunacaksınız. Oğlunuz teknolojik araçlara oldukça meraklı ise ona doğum gününde en sevdiği alandan harika bir sürpriz sunun: ‘’Twizy Araçla İstanbul Turu’’. Teknelere karşı çok meraklı ve tutkulu olan eşinize, şimdilik bir tekne alamayabilirsiniz belki ancak yapabileceğiniz en güzel şeyi yaparsınız: ‘’Yelken ile Tanışma Eğitimi’’, sonuçta yaşamımızda ki her şey bir tanışma ile başlar. Doğayı ve spor yapmayı seven kardeşinize, kayalarla tanışma hikayesini siz yazın: ‘’Kaya Tırmanış Eğitimi’’. Bodo ile eğlence hız kesmeden devam ediyor. Siz ne duruyorsunuz?

 

 Yapısor'a Hoşgeldiniz ! Yapısor, mühendisten mimara, akademisyenden öğrenciye sektördeki tüm profesyonellerin sektörel ve mesleki konularda sorularını paylaşıp cevap bulabileceği, bildiklerini paylaşabileceği bir mesleki platformdur.

inşaat kurs inşaat reklam

4,911 soru

8,176 cevap

3,723 yorum

8,523 kullanıcı

En Çok Arananlar

Ölçek Nedir?
Kil Nedir?
Rezonans Nedir?
Menfez Nedir?
Etriye ve Çiroz Nedir?
Rölöve Nedir?
Emprenye Nedir?
Parapet, Korkuluk, Harpuşta ve Küpeşte
Obruk Nedir?
Restorasyon Nedir?
Parsel, Ada ve Pafta Kavramları
Poliüretan Nedir?
Granit Nedir?
Arazöz Nedir?
Arasta Nedir?
Foseptik Çukuru
Radye Temel Nedir?

Son Sayfalar

Yüksekte Çalışma Ekipmanları
İnşaat Temizlik Firması Seçerken Nelere Bakılmalıdır?


Copyright © 2014-2021 Yapisor.comtiny house fiyatları | tiny house | aluminum sliding windows | ahşap merdiven

elle açılır tente fiyatları
...