Merhaba Sayın Misafir! Öncelikle YapiSor.Com 'a hoşgeldiniz. İnşaat sektörünün en büyük bilgi alışveriş platformu olan YapiSor.Com 'dan daha fazla faydalanabilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olarak sitede daha fazla kaynağa ulaşabilme, sitedeki diğer üyeler ile etkileşimde olabilme ve daha pek çok imkana sahip olacaksınız. İyi günler dileriz.

Abdullah Gül Üniversitesi- İnşaat Mühendilsiği (%100 ing)

0 beğenilme 0 beğenilmeme
226 kez görüntülendi
6, Haziran, 2015 İnşaat Mühendisliği kategorisinde lokman.gunay C14 (3 puan) tarafından soruldu
bu yıl hazırlık bitti, %100 ingilizce inşaat mühendisliği okumaya başlayacağım Abdullah Gül Üniversitesinde, okul iyi gibi ama kayseri de, ben de itü nün %100 veya ytü nün %100 ing olan bölümüne geçiş yapmak istiyorum, sizce doğrumudur veya mümkünmüdür, bir de günler çok boş geçiyor sektöre beni ısındıracak dergi, wesitesi, blog önerileriniz var mıdır ?

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

4 Cevaplar

1 beğenilme 0 beğenilmeme
9, Haziran, 2015 Can ÜLGER C14 (46 puan) tarafından cevaplandı
Doğruluğu tartılılabilir çünkü sadece alınan eğitim değil aynı zamanda yaşanılan şehrin sosyal hayatıda önemlidir üniversite hayatında. Üniversiteler arası yatay geçiş tabiki mümkündür, konuyla ilgili olarak bahsettiğin üniversitelerin sayfalarından şartları ve kontenjanlarını öğrenebilirsin. Eğer boş vaktin çok oluyorsa hobi amaçlı evinin yakınlarında bulunan şantiyeye gidebilir sahada neler döndüğünü takip edebilirsin.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
25, Haziran, 2015 İnşaat Mühendisi C50 (8,402 puan) tarafından cevaplandı
Gerek üni eğitimi ve imkanları, gerek bulundukları şehir ve imkanları açısından kesinlikle geiç yapabiliyorsan yap derim. sektörel anlamda İnşaat blogu site ve sosyal ağlarını öneririm.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
29, Haziran, 2015 Muhammed Sıddık C16 (137 puan) tarafından cevaplandı
bence geçiş yap derim orada semşnerler falan çok fazla kendini geliştirme imkanın daha fazla ayrıca sektör sana farklı bir gözle bakar.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
3 ay önce MustafaSEN C14 (15 puan) tarafından cevaplandı
İş hayatına atıldıktan sonra sınıf arkadaşlarının "10-0" önünde başlamak istersen, şimdiden iş görüşmelerine gitmen lazım.Mezun olmuş bir mühendis mantığıyla iş görüşmelerine gitmelisin.Okul bittikten sonra harcayacağın zamanı şimdi harca.

Bol şanslar...


İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap 227 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
4 cevap 350 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap 207 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 56 kez görüntülendi
2 hafta önce İnşaat Mühendisliği kategorisinde byzt C14 (5 puan) tarafından soruldu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
2 cevap 117 kez görüntülendi
2 ay önce İnşaat Mühendisliği kategorisinde Ömerfg C14 (3 puan) tarafından soruldu
Yapısor'a Hoşgeldiniz ! Yapısor, mühendisten mimara, akademisyenden öğrenciye sektördeki tüm profesyonellerin sektörel ve mesleki konularda sorularını paylaşıp cevap bulabileceği, bildiklerini paylaşabileceği bir mesleki platformdur.

2,830 soru

4,704 cevap

1,669 yorum

4,073 kullanıcı

İnşaat-İnşaat Mühendisliği-Mimarlık-Şantiye-Proje Yönetimi-İnşaat Malzemeleri-İnşaat Makinaları-İnşaat Firmaları-İnşaat Programları-Yapı Sözlüğü
Copyright © 2014 Yapisor.com
...