Merhaba Sayın Misafir! Öncelikle YapiSor.Com 'a hoşgeldiniz. İnşaat sektörünün en büyük bilgi alışveriş platformu olan YapiSor.Com 'dan daha fazla faydalanabilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olarak sitede daha fazla kaynağa ulaşabilme, sitedeki diğer üyeler ile etkileşimde olabilme ve daha pek çok imkana sahip olacaksınız. İyi günler dileriz.
kapalı inşaaaaat

Daha kaliteli soru ve cevaplar için :
1) Yukarı (▲) ve aşağı(▼) okları kullanarak, artı ya da eksi puan verebilirsiniz.
2) Sorunuza en doğru cevabı seçmek için "√" tik butonunu kullanabilirsiniz.
1 beğenilme 0 beğenilmeme
226 kez görüntülendi
11 ay önce Diğer kategorisinde ismail2323 C14 (7 puan) tarafından soruldu
11 ay önce ismail2323 tarafından kapalı
merhaba ben inşaat mühendisliğiyle ilgi sorularım var 1. si inşaat mühendisleri normal 8 10 katlı 1 inşaatta gün boyu şantiyedeler şantiyede hep ayaktalarmıdır yoksa kendilerine ait bir odamı yaptırırlar eger insaat yolun yaninda ise gun boyu ayakta ne yaparlar  diger sorum ise devlette spor il mudurlukleri muhendis alıyor stadyum onarim bakim ve yapim icin bu stadyumlar yapimi cok az eger orda ise girebilirsek is olmadigi taktire her sehirde yaklasik 1 2 stad var hepsine yilda 1 bakim yaparsalar sonra yil boyunca ne yapacaklar cevaplarinizi bekliyorum sagolun
notu ile kapatıldı: ghd

2 Cevaplar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
11 ay önce imyusyil C30 (1,245 puan) tarafından cevaplandı
11 ay önce İnşaat Mühendisi tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap
Gençlik ve Spor Bakanlığı için görev tanımlarına bakarsanız, görev tanımlarına giren hemen tüm alanlarda gerek direkt gerekse de başka kurumlarla protokol yaparak çeşitli işler yürütebilirler.

Bir örnek vermek gerekirse, stadyum dışında gençlik merkezi de yaptırabilir. Bunu ya direkt kendi bütçesi ve direkt kendi personeli ile yapar ya da farklı bir kurumla, örneğin Özel İdareler olabilir, protokol yapıp koordinatör olarak personelleri ile yürütebilir.
1 beğenilme 0 beğenilmeme
11 ay önce İnşaatTeknikeri C50 (5,493 puan) tarafından cevaplandı

 normal 8 10 katlı 1 inşaatta gün boyu şantiyedeler şantiyede hep ayaktalarmıdır yoksa kendilerine ait bir odamı yaptırırlar  ?


İşlerini takip etmek için sahada olacaklardır ama bu sahada oldukları sürece ayakta olacakları anlamına gelmez.Ayrıca Şeflerin kendilerine özellikle ofis yaptırma gibi bir lüksleri yoktur.Varsa vardır.yaptırılacaksada yaptırılır.ama ben şefim benim ofisim olsun diye birşey yoktur.İlgili bir soru bulunamadı

Yapısor'a Hoşgeldiniz ! Yapısor, mühendisten mimara, akademisyenden öğrenciye sektördeki tüm profesyonellerin sektörel ve mesleki konularda sorularını paylaşıp cevap bulabileceği, bildiklerini paylaşabileceği bir mesleki platformdur.
En İyiler 11/2019
 1. İnşaat Mühendisi

  28 Puan

 2. nasibe

  10 Puan

 3. ayhanoncu

  8 Puan

 4. firatcantkr

  6 Puan

 5. YUSUF

  6 Puan
metraj kursu


hakediş kursu

4,209 soru

7,385 cevap

3,294 yorum

6,717 kullanıcı

214 Çevrimiçi Kullanıcı
0 Kayıtlı Üye & 214 Kişi Geçerken Uğramış
İnşaat-İnşaat Mühendisliği-Mimarlık-Şantiye-Proje Yönetimi-İnşaat Malzemeleri-İnşaat Makinaları-İnşaat Firmaları-İnşaat Programları-Yapı Sözlüğü
Copyright © 2014 Yapisor.com
...