Ocak 2019 En İyi Üyeler Yarışması Sonuçlarını Görmek için TIKLAYINIZ

Merhaba Sayın Misafir! Öncelikle YapiSor.Com 'a hoşgeldiniz. İnşaat sektörünün en büyük bilgi alışveriş platformu olan YapiSor.Com 'dan daha fazla faydalanabilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olarak sitede daha fazla kaynağa ulaşabilme, sitedeki diğer üyeler ile etkileşimde olabilme ve daha pek çok imkana sahip olacaksınız. İyi günler dileriz.

kapalı inşaaaaat

Daha kaliteli soru ve cevaplar için :
1) Soru ve cevapların yanında bulunan yukarı (▲)ve aşağı(▼) okları kullanarak, soru ve cevapları artı ya da eksi puan ile değerlendirebilirsiniz.
2) Sorunuzla ilgili olarak, en doğru cevabı seçmek için "√" tik butonunu kullanabilirsiniz.
1 beğenilme 0 beğenilmeme
107 kez görüntülendi
3 ay önce Diğer kategorisinde ismail2323 C14 (7 puan) tarafından soruldu
3 ay önce ismail2323 tarafından kapalı
merhaba ben inşaat mühendisliğiyle ilgi sorularım var 1. si inşaat mühendisleri normal 8 10 katlı 1 inşaatta gün boyu şantiyedeler şantiyede hep ayaktalarmıdır yoksa kendilerine ait bir odamı yaptırırlar eger insaat yolun yaninda ise gun boyu ayakta ne yaparlar  diger sorum ise devlette spor il mudurlukleri muhendis alıyor stadyum onarim bakim ve yapim icin bu stadyumlar yapimi cok az eger orda ise girebilirsek is olmadigi taktire her sehirde yaklasik 1 2 stad var hepsine yilda 1 bakim yaparsalar sonra yil boyunca ne yapacaklar cevaplarinizi bekliyorum sagolun
notu ile kapatıldı: ghd

2 Cevaplar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
3 ay önce imyusyil C30 (1,183 puan) tarafından cevaplandı
2 ay önce İnşaat Mühendisi tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap
Gençlik ve Spor Bakanlığı için görev tanımlarına bakarsanız, görev tanımlarına giren hemen tüm alanlarda gerek direkt gerekse de başka kurumlarla protokol yaparak çeşitli işler yürütebilirler.

Bir örnek vermek gerekirse, stadyum dışında gençlik merkezi de yaptırabilir. Bunu ya direkt kendi bütçesi ve direkt kendi personeli ile yapar ya da farklı bir kurumla, örneğin Özel İdareler olabilir, protokol yapıp koordinatör olarak personelleri ile yürütebilir.
1 beğenilme 0 beğenilmeme
3 ay önce İnşaatTeknikeri C50 (5,463 puan) tarafından cevaplandı

 normal 8 10 katlı 1 inşaatta gün boyu şantiyedeler şantiyede hep ayaktalarmıdır yoksa kendilerine ait bir odamı yaptırırlar  ?


İşlerini takip etmek için sahada olacaklardır ama bu sahada oldukları sürece ayakta olacakları anlamına gelmez.Ayrıca Şeflerin kendilerine özellikle ofis yaptırma gibi bir lüksleri yoktur.Varsa vardır.yaptırılacaksada yaptırılır.ama ben şefim benim ofisim olsun diye birşey yoktur.İlgili bir soru bulunamadı

metraj kursu metraj kursuYapısor'a Hoşgeldiniz ! Yapısor, mühendisten mimara, akademisyenden öğrenciye sektördeki tüm profesyonellerin sektörel ve mesleki konularda sorularını paylaşıp cevap bulabileceği, bildiklerini paylaşabileceği bir mesleki platformdur.
En İyiler 02/2019
 1. Gökhan Irmak

  312 Puan

 2. İnşaat Mühendisi

  308 Puan

 3. Mehmet Ekinci

  115 Puan

 4. osmanpekşen

  95 Puan

 5. İnşaatTeknikeri

  94 Puan

Ödüller
1.Üye: Eğitim ya da Kitap
2.Üye Kitap
3.Üye Kitap

Bir önceki ayın kazananlarını görüntülemek için Tıklayınız

Yarışma ve Ödüller Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

metraj kursu


hakediş kursu

3,851 soru

6,840 cevap

2,981 yorum

5,944 kullanıcı

185 Çevrimiçi Kullanıcı
0 Kayıtlı Üye & 185 Kişi Geçerken Uğramış
İnşaat-İnşaat Mühendisliği-Mimarlık-Şantiye-Proje Yönetimi-İnşaat Malzemeleri-İnşaat Makinaları-İnşaat Firmaları-İnşaat Programları-Yapı Sözlüğü
Copyright © 2014 Yapisor.com
...